Daha yaşanabilir Türkiye…

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman Bursa’nın dinamiklerini oluşturan STK’lar, kurum ve kuruluşlar ile şehrin her noktasından farklı kesimlerden vatandaşlarla buluşmalarını sürdürüyor.

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Engelliler Federasyonu’na bağlı dernek başkanlarını ve bir yandan kas hastalığı ile mücadele ederek bir yandan da çalışmaları, yazıları ve seminerleri ile örnek olan Can Ahmet Vural’ı ağırladı. Sohbet havasında geçen ziyaretlerde engelli vatandaşların sorunları ve talepleri konuşuldu.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Salman, AK Parti Hükümetleri ile toplumun her kesimine dokunan icraatların yanı sıra engelli vatandaşların da hayatını kolaylaştıracak çalışmalara imza atıldığını belirtti. AK Parti hükümetleri ile birlikte eğitimden, sağlığa, hane ve ülke ekonomilerine katkıları, ekonomik özgürlükleri için istihdamlarına kadar pek çok alanda engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştıran adımlara dikkat çekerek, şunları söyledi:

“Hizmetlerimiz sayesinde engelli vatandaşlarımız bugün geleceğe daha güvenle bakabiliyorlar. Gerek merkezi hükümetimizin çalışmaları gerekse de yerel de yürütülen projelerle engelli kardeşlerimiz toplumsal hayata daha fazla dahil olabiliyor, ekonomik özgürlüklerini elde ederek sosyalleşebiliyor kısacası geleceğe daha umutlu bakabiliyorlar. Yanı sıra yine merkezi hükümetimiz ve yerel yönetimlerimizin çalışmaları ile engelli ailelerinin de sorumluluğunu bir nebze olsun hafifletecek icraatlara ima atılıyor. Bizler de her fırsatta engelli kardeşlerimizle biraraya gelerek ‘Daha fazla ne yapabiliriz?’ sorusunun yanıtını arıyor, sorunları çözmeye çabalıyoruz. Hep birlikte daha her kesimden insanımız için daha yaşanabilir bir Türkiye inşa ediyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz