Dündar’a İade-i Ziyaret

Osmangazi Kaymakamı Zafer Orhan, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a iade-i ziyarette bulundu.

 

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, geçtiğimiz ay Osmangazi Kaymakamlığı’na atanan Zafer Orhan’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilemişti. Orhan, kendisine yapılan hoş geldin ziyaretinin ardından, Dündar’a iade-i ziyarette bulundu. İlçeye yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında istişarede bulunan Dündar ve Orhan, ilçede iki kurumun ortaklaşa yapabileceği konular hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

 

Kaymakam Zafer Orhan, ziyarette yaptığı konuşmada, “Göreve başlamamın ardından Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar’ın makamıma yaptıkları hoş geldin ziyaretlerinden büyük bir memnuniyet duydum. Bu hoş davranışları için kendilerine teşekkür ediyorum. Ben de Başkanımız Mustafa Dündar’a iade-i ziyarette bulunuyorum. Osmangazi’yi çok daha ileri hizmet noktalarına taşımak adına başta Osmangazi Belediyesi olmak üzere ilçedeki tüm kamu kurum ve kuruluşlar ile birlikte çalışacağız” dedi.

 

Başkan Dündar da Kaymakam Orhan’a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Başkan Dündar, Kaymakam Orhan’a Osmangazi Belediyesi’nin vizyon projelerinin maketlerinin yer aldığı alanı da gezdirerek projeler hakkında bilgiler verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz