Haritacılar’da Çolak güven tazeledi

TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Bursa Şubesi 14. Olağan Genel Kurul’unda, Ali Faruk Çolak yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Bursa Şubesi 14. Olağan Genel Kurulu 2. günde gerçekleştirilen seçimlerle tamamlandı. Demokrat Harita Mühendisleri Gurubu Adına Başkan Adayı olan ve tek listeyle gidilen seçimlerde, Ali Faruk Çolak HKMO Bursa Şubesi’nin 14. Dönem Başkanı oldu.

  1. Olağan Genel Kurulu’nda, Pazar günü gerçekleştirilen oy verme işlemine tek liste olmasına rağmen 835 üyeden 171’i katıldı. Seçimler sonrasında Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Bursa Şubesi 14. Dönem yönetimi asil üyelikleri şu isimlerden oluştu: Ali Faruk Çolak, Başar Bulut, Cüneyt Taşkesen, Burak Muhammet Kaplan, Murat Aydın, Mehmet Öksüz, Fatih Aliyazıcıoğlu. Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Bursa Şubesi 14. Dönem yönetimi yedek üyeliklerinde ise şu isimler yer aldı: Bilgin Mutlu, Mevlüt Hacıalioğlu, İbrahim Serhat Ayaz, Ecem Karaaslan, Melek Kırbaş, Büşra Karabulut, Berna Dilek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz