Maysan Mando tedxbahcesehiruniversity ana sponsporu oldu

Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan, orijinal ürün kanalı OEM’de onlarca dünya markasına hizmet veren Maysan Mando, ülke çapında düzenlenen önemli etkinliklere tam destek vermeye devam ediyor. Maysan Mando; TED tarafından lisanslanmış, tamamı gönüllülerden oluşan ve kâr amacı gütmeyen bir öğrenci organizasyonu olan, ilham veren fikirlerin geniş kitlelerle paylaşıldığı TEDxBahcesehirUniversity etkinliğinin bu yılki ana sponsoru oldu.Geleceğin şehirlerinden blockchain teknolojisine, kadına yönelik şiddet ve cinsel istismardan geleceğin fabrikalarına kadar paylaşmaya değer birçok konunun konuşulduğu ve Türkiye’nin alanında önde gelen isimlerinin katıldığı konferans, “Olasılıklar” temasıyla, 15 Nisan Pazar Günü Zorlu PSM ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

İlham verici hikayelere katkı sağlamayı hedefledik

TEDxBahcesehirUniversity etkinliğinin ana sponsorluğunu üstlenmekten dolayı büyük bir mutlululuk yaşadıklarını kaydeden Maysan Mando Genel Müdürü Anıl Yücetürk, her yıl geniş kitlelerce ilgiyle takip edilen buluşmaların, değişen dünya düzeninde kişilere ufuk açıcı ve vizyon katan önemine vurgu yaptı.

Marsa giden aracın amortisörlerini üretiyor

Etkinliğe şirket olarak büyük önem verdiklerini kaydeden Yücetürk, “Șirketimizdeki kadronun yaș ortalaması 35. Etkinliğe, 50 Maysan Mando çalışanı katıldı. Katılan 50 arkadașım şirketimi temsil ediyor, benim șirketimin liderliǧini yapıyor. Onlar sayesinde ben burdayım, o bașarıyı tadıyorum. Etkinlikte konuşmacılardan geleceğin fabrikalarıyla ilgili, kadınlarla ilgili, eşitlikle ilgili, kripto paralarla ilgili pek çok değerli paylaşımla ilham alma fırsatı yakaladık. Bu ilham sayesinde de sonunda kazananın şirketimiz olacağına inanıyorum. Bu kazanç hedefiyle etkinliğe sponsor olduk. Şu anda Tesla’nın otonom ürünlerini Mando Grubu üretiyor. Marsa giden araçlarda bizim de bir amortisörümüz bulunmakta. Mando Grubu olarak, Türkiye’de üretilmeyen yeni bir ürünü Türkiye’ye getirme anlașmasını geçen hafta itibariyle imzaladık. Maysan Mando olarak, bu tip değerli organizasyonlarda etkin şekilde yer almaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Konuşmacılara TEGV Sürprizi

Düzenlenen konferansta; Şerif Kaynar, Ozan Bingöl, Özlem Kaymaz, Günseli Kato, Ali Sermet Taşdöğen, Dilara Alkan, Faruk Göksu, Ebru Baki, Tal Garih, Elif Güngör Reis, Nevzat Sayın ve İbrahim Selim gibi önemli isimler yer alırken, Maysan Mando konuşmacılar için anlamlı bir çalışmaya imza attı. Maysan Mando, TEDx etkinliğindeki tüm konuşmacılar için Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV), kendileri adına bağışta bulunarak, geleceğimiz olan çocuklarımızın daha güzel bir çocukluk yaşamaları ve yarınlara umutla bakmalarına katkı sağladı.

Sanbot’a yoğun ilgi

Öte yandan, organizasyon alanında açtığı stant ile günboyu ziyaretçilerle de buluşan Maysan Mando, etkinlik kapsamında bir çekiliş de düzenlendi.Çekilişte 1 kişiye çift kişilik Sertab’ın Müzikalı konser bileti, 50 kişiye de Bluetooth Speaker hediye edildi.Ayrıca, stant alanında Maysan Mando adına hazırlanan insansı robot Sanbot ise gün boyu ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz