Onur Market’tin 65. mağazası Emek’e

“Alışverişte Onur Sözü” sloganıyla 6 ilde 150 şubesiyle hizmet veren Onur Market’in Bursa’daki 65’inci mağazası Emek Mahallesi’nde açıldı.

 

Türkiye perakende sektörünün en büyük yerel markalarından birisi konumunda bulunan Onur Market’in, bin 200 metrekarelik alan üzerinde kurulu olan, 40’a yakın personel ile 11 bin farklı ürünü Bursalıların beğenisine sunduğu Emek Mağazası’nın açılışı yapıldı.

Türkiye genelindeki mağazalarında yaklaşın 5 bin kişiye istihdam sağlayan Onur Market’in Emek Mağazası açılışına; Özen Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Özen Parkende Grup Başkanı Cemal Özen, Osmangazi Belediyesi Başkan Yardımcısı Halil Döner, PERDER Bursa Şube Başkanı Haşim Kılıç’ın yanı sıra tedarikçiler, Onur Market ve Özen Grup çalışanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Gök, “Onur Sözü’nü tutmak için gayret sarf ediyoruz”

 

Açılış programında konuşan Onur Market Bursa Bölge Koordinatörü Murat Yavuz Gök, “Bir aydan bu yana arkadaşlarımızla ‘emek’ vererek hazırladığımız mağazada, duvarlara yazdığımız ‘Onur Sözü’müzü tutmanın çabasını sarf ediyor olacağız” dedi.

 

Açılış törenine katılanlara teşekkür eden Özen Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Özen Parkende Grup Başkanı Cemal Özen de, “Bir yılı aşkın süredir Bursa’dayız. Bursa’ya geldiğimiz gün alışverişçi lehine, alışverişçiye fırsat olacak, bütçesine katkı sağlayacak, perakendede değişim ve gelişimler olacak sözünü vererek Bursa’da yatırımlarımıza başladık. Bugün de aynı sözü, aynı söylemi Emek halkı için söylüyoruz. Emek’e, müşterimizin lehine, avantajlar ve fırsatlar sunacak bir mağaza sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Özen, “5 bin kişilik kadromuzla önemli fırsatları sunuyoruz”

 

Cemal Özen şöyle devam etti:

 

“Bizim kültürümüzde söz çok önemli bir değerdir. Biz de Onur olarak, perakendeye ve alışverişçiye birçok söz veriyoruz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte bugün Onur olarak, 5 bin kişilik kadroyla o sözleri yerin getirme çaba ve gayretini gösteriyoruz. Bu mağazamızda da ekip arkadaşlarımızla birlikte bu sözümüzü en iyi şekilde yerine getirme çaba ve gayretimiz olacak. İnanıyorum ki bu hizmetlerimiz size fırsat olarak, tazelik olarak, hizmet olarak ve fiyat olarak dönecektir.”

 

Döner, “Onur Market Bursa’ya değer kattı”

 

Onur Market’in Bursa’ya değer kattığını belirten Osmangazi Belediyesi Başkan Yardımcısı Halil Döner de, “Yaklaşık bir yıl önce Onur Market Bursamıza geldi. Ve şehrimize değer kattı. Ben, bu kararı veren yöneticilere Bursa adına, Osmangazi adına teşekkür ediyorum. Şu an açılışını yaptığımız mağazanın da önce Emek’e, sonra Osmangazi’ye hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

 

Kurdele vatandaşlarla birlikte kesildi

 

Açılış konuşmalarının ardından Emek Mağazası’nın açılış kurdelesi, “Onur Market’te Dükkan Sizin” anlayışı çerçevesinde Emek Mahallesi sakinleriyle birlikte kesildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz