Onur Uslu bir kez daha kazandı

CHP Nilüfer Gençlik Kolları kongre sürecini başarıyla tamamladı. Atapark’ta yapılan kongreye katılım büyüktü. CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, CHP Bursa İl Başkanı Şadi Özdemir ve CHP Nilüfer İlçe Başkanı Mehmet Turan Tansal’ın da konuk olarak yer aldığı kongrede gençler büyük heyecan yaşadı.
Divan Başkanlığı’nı Timor Noyan’ın yaptığı CHP Nilüfer Gençlik Kolları Kongresi’nde başkanlık için mevcut Başkan Onur Uslu ile Batuhan Ardıç aday oldu. İki listenin yarıştığı kongrede CHP Bursa Milletvekilleri Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Ceyhun İrgil ve Orhan Sarıbal da mesajlarıyla gençlerin yanında oldu.
Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Birlik ve beraberlik içinde gerçekleşen seçimler sonucunda mevcut başkan Onur Uslu 159 oy, Batuhan Ardıç ise 54 oy aldı. Geçtiğimiz kongrede 101 oyla seçilen Onur Uslu açık ara farkla güven tazelemiş oldu.
CHP Nilüfer Gençlik Kolları Yönetim Kurulu’nda da şu isimler yer aldı:Mehmet Korkmaz, Mehmet Ali Savcı, Çağla Eren, Ece Uzgur, Ata Erk Şanlı Kağan Keleşoğlu, Büşra Or, İnci Yılmaz, Umut Güneş, Muharrem ÖzbodurMert Yetiş, Murat Sevilen, Erdinç Yantı ve Nazlı Özmen. Yedek yönetim İsmail Çetinel, Zeynep Naz Bayraktar, Mustafa Tosun, Mehmet Turna, Deniz Pehlivanoğlu, Faruk Toygar, Ömür Can Demir, Anıl Yıldız, Ali Çekçek, Kemal Aytekin Belma Maden, Seda Alar, Gülşah Canpolat, Yalçın Yazıcı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz