Ortak Akıl Ortak Mutluluk için Buluşuyoruz

CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Erdem, Karaman Dernekler Yerleşkesi’nde düzenlenen, ”Ortak Akl Ortak Mutluluk İçin Buluşuyoruz” adlı toplantıda, Nilüfer’in daha mutlu geleceğinin sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla oluşacağını söyledi. Turgay Erdem, “Nilüfer için hep birlikte çalışmaya devam edeceğimiz bu yolda sizlerin destek, güç ve katkılarıyla kentimizi daha da çağdaş bir yaşam alanına dönüştüreceğiz. Sizden alacağımız fikirlerle yeni bir anlayış ortaya koyacağız” diye konuştu.

Öneriler kadar eleştirilerin de kent yönetiminde geliştirici bir rol oynadığını vurgulayan Erdem, “Eksiklerimizi tamamlamak adına tüm fikirlere açığız. Bu konuda söz almak isteyen herkesle biz de görüşmek, önerileri dinlemek istiyoruz” dedi. Katılımcı, yenilikçi ve tamamlayıcı bir yerel yönetim anlayışına sahip olduklarını ifade eden Erdem, şunları söyledi:

“Ortak Akıl Ortak Mutluluk mottosuyla çıktığımız bu yolda birlikte hareket edeceğiz. Her zaman bize ulaşabilirsiniz. Ulaşılabilir olmayı ilke ediniyoruz. Amacımız mümkün olduğu kadarıyla çok kentimizin sivil toplum kuruluşları ile iletişim halinde kalmak. Desteğimiz her daim sizinle olacak. Sizin de desteğinizi bekliyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz