Sakarya, Dumlupınar, İnönü ne ise Afrin El Bab Kandil odur!

Yüzyıllardan beri Doğu’nun kaynaklarına göz diken emperyalistlerin hedef tahtasındaki ülkemiz, bir büyük saldırı ile daha karşı karşıyadır.

Yaklaşık 30 yıldır, yavaş yavaş, merhale merhale yurdumuzu kuşatan şer güçler, maşa olarak kullandıkları terör örgütleri yoluyla Türk milletini yıpratmak, zayıflatmak, son darbe ile yok etmek ve tarih sahnesinden silmek üzere ortaya koydukları planlarını devreye sokmuşlardır.

Kahraman Mehmetçiğimizin Afrin’de yürüttüğü bu harekât, Türk milleti üzerinden İslam’ı boğma amacındaki alçaklara karşı yapılan bir huruç harekatıdır.

Nasıl ki, Kurtuluş Savaşı’nda Yunan kisvesi altında yedi düvelle savaştıysak bugün de YPG/PKK kılığına girmiş, yanı başımıza çöreklenmiş ve boğazımıza sarılmak için fırsat kollayan kahpe emperyalist güçlerle savaşmaktayız.

Bu nedenle Sakarya, Dumlupınar, İnönü bizim için ne anlam ifade ediyorsa, El Bab, Afrin, Münbiç, Sincar ve Kandil de aynıdır. Bugün Mehmetçik cephede, Türk milletinin kaderini yeniden yazmakta, bu topraklar üzerinde yeşerecek fidanlar için gövdelerini Amerikan roketlerine, Alman anti tank füzelerine, Fransız mayınlarına siper etmektedir.

 

İNCİRLİK KAPATILSIN, ANLAŞMALAR İPTAL EDİLSİN!

Teröristlerin ellerindeki silahlara baktığımızda, düşmanın kim olduğunu görüyoruz. Madem düşmanımız belli o zaman türbinlere oynamak yerine gerçek yaptırımlar hükümet tarafından hayata geçirilmelidir.

İncilik kapatılmalı Fransa ve Amerika ile yapılan anlaşmalar feshedilmelidir.

 

BİZ BUGÜN DEĞİL METE’DEN BERİ TÜRK ORDUSUNUN YANINDAYIZ!

Hepimiz birer Mehmetiz, birer askeriz; bütün hainlere, yedi düvele yeteriz.

Biz Türk silahlı kuvvetlerine ve Mehmetçiğe dün DARBECİ demedik!

Biz Türk silahlı kuvvetlerine ve Mehmetçiğe dün ERGENEKONCU demedik!

Biz Türk silahlı kuvvetlerine ve Mehmetçiğe dün DİNSİZ demedik!

Biz Türk silahlı kuvvetlerine ve Mehmetçiğe dün FETÖCÜ demedik!

Biz her zaman Türk Milletinin bağrından çıkan ordumuzun yanında olduk. Bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz.

Bizim sevgimiz dönemlik ve konjonktürel değil, gerçek bir sevgidir. Düne kadar Mehmetçik cenazelerine katılanlara yakıştırılan “KANDAN BESLENENLER” sözünü bugün söyleyenlerin yüzüne Türk milleti tükürürcesine çarpmaktadır.

BİZ ORDU-MİLLETİZ!

Kimseyle bir derdimiz, kimseye bir düşmanlığımız yok ancak bizimle derdi olan, Devletimizin, milletimizin birliğini yok etmeye çalışanlarla görülecek bir hesabımız var.

Sanılmasın ki, Türk Ordusu yalnızca silah altında ki askerlerimizden ibarettir.

Ordu- millet derler bize, 80 milyon askerimiz var.

Şehitlerimiz var, yüreğimiz yanıyor.

Gazilerimiz var, içimiz sızlıyor.

Kahraman Mehmetçik yedi düvele, Türk’ün iradesini, kararlılığını ve gücünü bir kere daha gösteriyor.

Gün bu gündür.

Biz Türkiye Kamu-Sen olarak 400 bin üyemizle, duamızla, varlığımızla, ruhumuzla ve bütün benliğimizle askerimizin yanındayız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz