Türkoğlu: Atatürk resmi olan takvim rahatsız mı etti?

Türk Eğitim-Sen 2 Nolu şube Başkanı Selçuk Türkoğlu sosyal medya hesabından paylaştığı BU TAKVİM SENİ NEDEN RAHATSIZ ETTİ? başlıklı yazı ile Üstün Üründül İlkokulu müdürüne ateş püskürdü. Türkoğlu’nun eleştirilerinden Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi Numan Şeker’de nasibini aldı…

 

İş te paylaşım:

Bu bayrak seni neden rahatsız etti?

Buçuk Sen’in sendikacı görünümlü Bursa temsilcisi Numan Şeker
Üstün Üründül İlkokulunun basiretsiz ezik müdürü seni kandırıyor.
Yıllardır pek çok sınıfta çeşitli sendikaların takvimleri asılıdır ve bu durum Bursa’da hiçbir zaman problem olmamıştır.

Fakat senin bu ezik basiretsiz okul müdürün Bu takvimin neyinden rahatsız olduysa hem de Atatürk haftasında üzerinde Atatürk Türk bayrağı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi fotoğrafları bulunan Sendikamız takvimini hiç te şık olmayan bir üsluple kaldırtmıştır. Şayet bu takvimin sınıfa asılmaması gerektiğini düşünüyorsa bunun yöntemi takvime saldırmak değildir. Bunu asan öğretmen arkadaşımıza insan gibi bunun izahatını yaparak kaldırmasını rica edebilirdi.


Ama beşeri ilişkiyi sadece efendilerine şirinlik ve jurnalcilik zanneden iş bilmez liyakat sorunlu kişiler olunca işte böyle çok basit halledilebilecek konuyu bile yüzüne gözüne bulaştırmayı marifet sayar.
Biz de okula gittik kendisine bahçede rastlayınca “bu takvim seni niye rahatsız etti” dedik O’da Mevzuatı bilmiyorum asılabiliyorsa asabilirsiniz dedi. Biz de sınıfa geçip henüz ders başlamamıştı ve öğretmen gelmemişti takvimi astık. Takvimi tekrar asarken arkadan habersiz ve Kahpece fotoğrafımızı çekmiş. Hiç problem yok fotoğrafın Aslını ben paylaşıyorum. 


Akabinde öğretmenler odasına gittik bu ezik arkadaş arkamızdan geldi ve “ben istesem üyeniz olan öğretmenlerin yarısını istifa ettiririm” gibi saçma sapan laflar söyledi. Cevabını da aldı.
Şimdi yalan yanlış paylaşımın altına hakaret içeren yorum yapanlar zor olacak ama delikanlı davranın ve direk beni arayın. telefonum başkanınız Ş. Hafızda var….

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz