Twitter’dan Hindistan hamlesi

Twitter Perşembe günü Hindistan’daki pazarlamacılar için “Yayın İçi Video Reklamları” özelliğini tanıttı.

 Amazon, Maruti ve Motorola, Diwali kampanyalarını ve yeni ürün lansmanlarını sergileyen “Yayın İçi video Reklamları” ile yenilik yapmak için ilk markalar olarak zaten kuruldu.

Twitter, dünyanın en iyi yayıncılarından gelen birinci sınıf video içeriğine ev sahipliği yapar ve ilgilendikleri farklı video içeriğini geliştirmek ve ölçeklendirmek için onlarla işbirliği yapar. Twitter Hindistan Video Çözümleri Başkanı Soumya Parmar, “Hindistan’da Yayın İçi Video Reklamları’nın lansmanıyla birlikte, reklamverenlerin, 15 içerik kategorisindeki ölçekte alakalı video içeriğiyle daha iyi uyum sağlamaları için bir fırsat oluşturuyor. Bu yayıncılar, elle seçilen ortaklıklar kuruyor ve reklam verenlerimiz için marka güvenliğini sağlıyor.” dedi.

Lenovo MBG ve Motorola Mobilite Pazarlama Müdürü Rachna Lather, “Videolarla hikaye anlatmanın önemi inkâr edilemez ve biz Hindistan’daki Twitter In-Stream Reklamlarının lansman ortağı olmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” dedi.

Twitter, küresel olarak 328 milyon kullanıcıyla platform, içerik geliştirme ve video reklam çözümleri güncellemeleri aracılığıyla video izleme deneyimine yatırım yaparak, video deneyimleri tüketiciler, yayıncılar ve reklamverenler için daha iyi hale getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz